Posts tagged amcam

Kese Yaparken

Size anlatacağım hikaye bunda 12 sen once oldu yani ben 13 yaşındayken başımdan geçti! Biz anadoluda bir köyde yaşıyoruz! ve durumumuz iyi olmadığı için okul bitince şehre dayımların yanına ayakkabi boyamaya gittim. Annanem de dayımlarla kalıyordu. Dedem genç yaşta vefat etmişti. Anneanemde onun emekli maaşyla geçiniyordu! Dayım ise bi tuhafiye dukkanında çalışıyordu.
Yengem ise gündeliğe gidiyordu! Ev biraz küçük olduğu için ben salonda, dayımlar odalarında ve yengemde odasında yatıyordu. Evleri sobalı olduğu için devamlı salonda yani benim odamda oturuyorduk. Sobalı evleride bilirsiniz, soba odası cok sıcak olur. Neyse konuya gelelim.

Benim anneannem o zaman 52 yaşlarındaydı. Fiziği fena olmayan biraz basenli iri memeli bi hatundu. Ben erken kalktığım için erkende yatardım. Annanemin koltuğu tam benim yatağın karşısındadır. Anneannem biraz rahat olduğunda erkek gibi oturup bacaklarını aralıyor bazen. Genelde ben uyuyunca. Ben arada bir uynıp goz arasıyla baktığımda annanemim o güzelim kar beyazı donunu görürdüm ve ereksiyon haline geçerdim!

Böyle izlemelerimin yanında onu banyodada arda bir dikizlerdim. En sevdim hareketleri g-noktasını (cinsel organ ben oyle diyorum en azından) traş ederken veriyordu! Çünkü jiletin sapını arada bir g-noktasına sokuyordu! Biride o şakalaşmalarımız yokmuydu… Ben biraz geç giderdim işe. Bu yüzden anneannemle beraber kahvaltı ederdik ve sonra ben şaka yaparak annaneme saldırırdım yani ben seni döverim diye.O da bana inat dövemezsin deyip girişirdik birbirimize ve genelde annanemi alta alırdım.

En çok da yüz üstü yatırıp üstüne oturudum. O pofidik götünün arasına sikimi yerleştirirdim. O da kurtulmak bahanesiyle sadece kalçasını sallardı sanki debeleniyor edası vermek icin. Bu hareket beni oldukça rahatlatırdı. Daha sonra onu yüzüstü çevirirdim. Üstüne boylu boyumca yatardım.

Çoğu zamanda kurtulma bahanesıyle bacaklarını açardı. Bu da benım işime gelirdi. Ben de yağ gibi onun g-noktasına kayardım. Artık tek engel basma fistanı ve donuydu. Tabi bu rada benim yüzümde onun memelerıne denk geliyordu. Arada bir ona ısırıyım mı derdim oda sesini çıkarmazdı. Bende hafif hafif ısırırdım. Isırdığım sıralarda soluğu kesilirdi.

Neyse ben bir gün boya yaparken beni tinerci çocuklar dövdü! Bende hemen eve gittim heryerim ağrıyordu ve toz toprak içinde kaldımıştım. Anneannem beni o halde görunce şok oldu. Beni hemen eve aldı ve yaralarımı temizlemeye başladı. Temızledikten sonra “şimdi senin yıkanman lazım” dedi. Ben de gayri ihtiyari kabul ettim. Ben beyaz donumla kaldım. Banyodayken o ise bol bir t-shirt ve basma fistanıyla kaldı.

Her yerimi keseledi. Bir tek donumun altı kaldı. Onu da bana sormadan donumun altına elini sokup temizlemeye basladı. Bu arada tabi o tinercilere saydırıyordu. Tabi bende hiçbirsey diyemiyorum ve birden bosaldım. Anneannem önce duraksadı ve sonra yüzünün içi güldü ve devam etti sabunlamaya.

Sonra hadi ben çıkıyorum sende abdestini al da içeri gel dedi. Bende dediğini yaptım. Neyse akşam oldu. Hiçbirşey konuşmadık boşalmam hakkında. Sonra dayımlar yattı. Bende uyuyor numarası yaptım. Salondaki yatağımda ama annanemi gözetlemeye başladım. Baktım hemen bacaklarını araladı ve g-noktasıyla oynamaya basladı. Bu sefer altında iç çamaşırı yoktu. Continue reading Kese Yaparken

Hikayeyi PAylaş!
  • Facebook
  • Twitter
  • Digg
  • FriendFeed
  • Mixx