Posts tagged anadan doğma

abimin karşısında çırılçıplaktım abim beni süzüyordu ve bu bakışların sonu pekte hayıra alamet değildi

ÖNCELİKLE HERKESE SELAM SÖYLEMEK İSTİYORUM ARKADAŞLAR , BİLEMİYORUM SİZ NASIL PAYLAŞIYORSUNUA ANILARINIZI AMA BU BENİM İÇİN GERÇEKTEN ÇOK ZOR OLUYOR NEDENDİR BİLMİYORUM ASLINDA SONUÇ OLARAK OKUYUP GEÇECEKSİNİZ AMA YİNEDE İÇİMDE BİR KORKU BİR HEYECAN VAR AMA NE OLURSA OLSUN BU HİKAYEMİ SİZLERLE PAYLAŞMAYA KARARLIYIM, LAFI DAHA FAZLA UZATMADAN HİKAYEME GEÇİYORUM ,MANYAK Bİ ŞEY YAPTIM. ABİMİN KÜÇÜK BİR DÜKKANI VAR ORADA ARADA İSTANBULA GİDEREK GETİRDİĞİ ELBİSELER SATIYOR. ASLINDA COK UCUZ ALIYOR VE BU NEDENLE İYİ KAR YAPIYOR. NE ZAMAN YENİ ELBİSELER GETİRSE DÜKKANDA DENERİM. BEGENDİKLERİMİ ABİM BANA PARA ALMADAN VERİR. BEN DE BU NEDENLE ONUN DÜKKANDA OLMADIĞI GÜNLERDE DÜKKAN KAPALI OLMASIN DİYE TEZGAHTARLIK YAPARIM.GEÇEN AY ABİM YİNE İSTANBULA GİTTİ VE YENİ KIYAFETLER GETİRDİ. BU SEFER COK UYGUN BİR YER BULMUŞ İÇ ÇAMAŞIRIDA GETİRMİŞTİ.

BENDE HEMEN DENEMEYE BAŞLADIM TABİ.    TANGA BİR KİLOT GİYDİM VE SÜTYEN GİYMEDEN ONUN ÜZERİNE DARACIK BİR SİYAH GECE ELBİSESİ GİYDİM. OMUZLAR YARIM AÇIK SIRT KISMI TAMAMEN AÇIK BİR GECE ELBİSESİ. AYNAYA BAKMAK İÇİN DIŞARI ÇIKTIM GİYDİĞİM TANGA KİLODUN İPLERİ ARKADAN GÖRÜNÜYORDU. ONLARI AŞAĞIYA DOĞRU CEKEYİM    DERKEN ABİM GELDİ. BENİ OYLE GÖRÜNCE ÖNCE BİRAZ DURAKSADI VE NE YAPIYORSUN BAKAYIM DEDİ SERT BİR ŞEKİLDE. BEN DE ABİ KIYAFETLERİ DENİYORUM DEDİM. TAMAM CABUK BAK VE ÇIKAR DİYEREK ARKASINI DÖNDÜ. RAFLARA KAZAKLARI YERLEŞTİRMEYE BAŞLADI.

ABİMİ ÖYLECE ARKADAN BİRAZ SEYRETTİM. ÇOK    GÜZEL, ATLETİK BİR POPOSU VARDI, BOY POS YERİNDEYDİ, SPORTİF BİR VUCUDU VARDI. O ANA KADAR ABİMİ BİR ERKEK OLARAK DÜŞÜNMEMİŞTİM. ONU ÖYLE ARKADAN SEYRDEDİNCE İÇİMDE BİR ŞEYLER KIPIRDADI. AKLIM UÇMUŞTU.TEKRAR SOYUNMA KABİNİNE GİRDİM, ÜZERİMDEKİLERİ ÇIKARIP KOT PANTOLONUM VE KAZAĞIMI GİYDİM. .    ELBİSE.LERİ ASKIYA ASARAK ÇIKTIM. ABİM İKİMİZE ÇAY GETİRMİŞTİ, HİÇ KONUŞMADAN GİDİP CAY BARDAĞINI ALDIM VE YUDUMLADIM. SURATI HİÇ İYİ DEĞİLDİ. Continue reading abimin karşısında çırılçıplaktım abim beni süzüyordu ve bu bakışların sonu pekte hayıra alamet değildi

Hikayeyi PAylaş!
  • Facebook
  • Twitter
  • Digg
  • FriendFeed
  • Mixx